Вовчун і Мурлинський. Оповідання про тварин для дітей
5:31, 27 Травня 2016

Вовчун і Мурлинський. Оповідання про тварин для дітей


Пропонуємо цікаве оповідання для дітей про тварин, точніше – про кота і собаку. Називається оповідання “Вовчун і Мурлинський”, автор – Борис Харчук.

оповыдання про таврин

Оповідання про тварин “ВОВЧУН І МУРЛИНСЬКИЙ”

У бабусі Насті живуть пес Вовчун і кіт Мурлинський. Вовчун – сірий, клаповухий. А Мурлинський – чорний, із зеленими очима. Тількино хтось чужий наближається до подвір ‘ я, пес тут – таки подає свій голос. А кіт ловить мишей. Мабуть, саме за це бабуся і любить їх обох. Живуть пес і кіт мирно. У Вовчуна своя мисочка, у Мурлинського своя. Дасть їм бабуся поїсти, то вони їдять окремо і не сваряться.

Та от якось бабусина родичка аж із третього села впросила позичити їй кота. Бабуся позичила. Не стало Мурлинського – і Вовчуна ніби хто підмінив. Він перестав гавкати і їсти. Бабуся налила йому повну мисочку молока, а він і не доторкнеться. ( Чи не захворів!) – забіткалась бабуся. Стоїть молоко поруч, а Вовчун лежить, поклавши голову на лапи, й сумує.

Так було день, другий. Третього дня подалась бабуся до родички й забрала кота.

Як угледів Вовчун Мурлинського, то аж пітстрибнув. Облизав його від вух до хвоста, підпустив до своєї мисочки з молоком. Мурлинський теж зрадів зустрічі. Він напився молока й собі лизнув Вовчунав писок, мовби приказуючи: ( Я раніше б прибіг додому, але бабусина родичка зачинила мене в коморі).

І стали вони жити, як і жили. Пес подає голос, як зачує чужих, а кіт на мишей полює.

Борис Харчук

(Visited 338 times, 1 visits today)

Про автора: Мова онлайн


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2024 Mova i literatura
Дизайн і підтримка: GoodwinPress.ru